Regulamin

WARUNKI OGÓLNE 

Sklep internetowy orderpowder.pl należący do firmy Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak z siedzibą w Łodzi, ul. Złotno 179, NIP: 7271728697, REGON: 470780838, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem .www.orderpowder.pl  umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu.

Ceny wszystkich towarów prezentowanych są podane w cenach brutto. 

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Zamieszczone na stronach  sklepu internetowego orderpowder.pl  ceny nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 oraz 66¹ kodeksu cywilnego – ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93 z późn. zm.. Prezentacje umieszczone na stronach WWW sklepu internetowego orderpowder.pl  stanowią wyłącznie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 72 kodeksu cywilnego.

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza rejestracyjnego.

Skorzystanie z formularza zamówieniowego stanowi ofertę zawarcia umowy sprzedaży skierowaną do Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak. Zgodnie z brzmieniem art. 66¹ kodeksu cywilnego potwierdzenie przez Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak otrzymania oferty nie stanowi przyjęcia oferty i zawarcia umowy sprzedaży. Do zawarcia umowy dochodzi wraz z przesłaniem przez Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak potwierdzenia przyjęcia oferty.

Dane wpisywane do formularza muszą zawierać prawdziwe informacje.

W przypadku zamieszczenia na formularzu rejestracyjnym niepełnych danych zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji.

Jeśli zdarzy się, że któryś z artykułów będzie chwilowo niedostępny, poinformujemy o tym Państwa emailem bądź telefonicznie.

Zamówienia złożone w dni powszednie po 13.00, w soboty, w niedziele oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

Każde zamówienie jest potwierdzane mailem przez firmę Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak.

Zamawiane towary wysyłane są w od 3 do 14 dni roboczych po otrzymaniu przelewu przez firmę Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak (w przypadku wyboru tej opcji płatności) lub potwierdzeniu zamówienia przez firmę Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak (w przypadku pobrania). Zamawiający ma możliwość wybrania form zapłaty, zgodnie z informacjami pojawiającymi się na stronie www.orderpowder.pl podczas składania zamówienia.

Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu rejestracyjnym lub w miejsce wskazane w formularzu zamówienia.

Do każdej przesyłki dołączamy paragon lub fakturę VAT. Zamawiający ma możliwość wybrania form zapłaty, zgodnie z informacjami pojawiającymi się na stronie www.orderpowder.pl podczas składania zamówienia.

Firma Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowanie zamówienia z przyczyn niezależnych np. wadliwego działania systemów sieci.

Dostawa zamówienia odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. 
Przy odbiorze przesyłki od kuriera, należy zwrócić uwagę na stan opakowania. Wszelkie widoczne uszkodzenia opakowania mogą wskazywać na uszkodzenie towaru i dlatego należy spisać przy kurierze protokół szkody. Jeśli przesyłka nosi ślady zamoczenia, zgniecenia itp. - najlepiej spisać taki protokół i przesyłki nie odbierać. Protokół pozwoli nam na wystąpienie o odszkodowanie do spedytora. 

Firma Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą (O Ochronie Danych Osobowych). Zgodnie z tą ustawą klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawy bądź do zaprzestania ich wykorzystywania.

REKLAMACJE

Podstawą przyjęcia reklamacji jest przysłanie na własny koszt reklamowanego towaru na adres Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak z siedzibą w Łodzi, ul. Złotno 179 wraz z dowodem zakupu i dołączonym krótkim opisem reklamacji na druku reklamacyjnym (link do formularza). Prosimy o zachowanie dowodu nadania przesyłki.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru na adres firmy.

W przypadku uznania reklamacji, towar zostanie wymieniony na nowy i zostanie odesłany na koszt firmy Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak na adres Klienta. W momencie, gdy reklamowanego towaru nie będzie można naprawić bądź wymienić na nowy, firma Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak zwróci Klientowi pieniądze na wskazany przez niego rachunek bankowy.

W przypadku zwrotu pieniędzy za towar, zwracamy również koszty transportu umiesczone na FV oraz koszty transportu od klienta do Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak do wysokości kwoty zamieszczonej na FV podczas wysyłki pierwotnej do Klienta. 

Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera lub monitora Klienta (kolor, proporcje) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Kolory na ekranie są tylko zbliżonymi do orginału RAL. Zdjęcia mają upewnić klienta, iż wybiera własciwy kolor np. jasny niebieski, szary, czarny etc.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas transportu oraz braku towarów w przesyłce będą rozpatrywane tylko wówczas, gdy klient stwierdzi taką wadę w momencie odbioru towaru w obecności doręczyciela i zostanie ten fakt potwierdzony notatką sporządzoną i potwierdzoną podpisem doręczyciela.

ZWROTY

  1. Zamawiający ma prawo odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od otrzymania towaru, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, z nienaruszoną etykietą, czysty, pozbawiony zapachu. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Zamawiający. Sklep Internetowy orderpowder.pl nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem.
  2. W przypadku zwrotu towaru prosimy o przesłanie go na adres Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak, ul. Złotno 179, 94-411 Łódź wraz z dowodem zakupu. Prosimy o zachowanie dowodu nadania przesyłki.
  3. Zwrot pieniędzy następuje wyłącznie przelewem na wskazany na formularzu zwrotu towaru rachunek bankowy i dokonywany jest w terminie do 7 dni po otrzymaniu towaru przez firmę Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak.
  4. Klient wysyła towar na własny koszt.
  5. W przypadku zwrotu pieniędzy za towar, nie zwracamy kosztów przesyłki.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu internetowego orderpowder.pl
  2. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu zamówienia na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997r (Dz.U. nr 133, poz.883)
  3. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o Ochronie Praw Konsumentów oraz o Ochronie Danych Osobowych.