Formularz zwrotu i reklamacji do orderpowder

Prawo do odstąpienia od umowy

  1. Mają Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 30 dni, od dnia odebrania Towaru, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Aby skorzystać z prawa do odstapienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia pocztą elektroniczną: zamówienia@orderpowder.pl. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy (poniżej), jednak nie jest to obowiązkowe.
  3. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informacje dotyczącą wykonania przysługujacego Państwu prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  4. Aby zwrócić Towar, wyślij go na poniższy adres (ewentualnie z poniższym formularzem odstąpienia) i kopia dowodu zakupu – faktura, paragon.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatnosci, w tym koszty dostarczenia Towaru do Państwa, bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa do odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy na wskazany rachunek bankowy. Jeśli do zamówienia została wystawiona faktura VAT, za pośrednictwem poczty otrzymają Państwo fakturę korygujacą, z prośba o jej potwierdzenie i odesłanie w załączonej kopercie zwrotnej.

Formularz odstąpienia od umowy

Adres do wysyłki zwracanego Towaru:
Lakierowanie Proszkowe Dariusz Krysiak;
ul. Złotno 179; 94-411 Łódź

.
Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących towarów:
ProduktIlość